Znič,nebo budeš zničen

Prosinec 2006


Dynastie aneb Rod Tao

6. prosince 2006 v 17:24 Dynastie tao
Len Tao je velmi silný a zuřivý šaman, protože jeho strýc ho učil být krutý a nemilosrdný ke všem lidem. Ke všem lidem měl chovat zlost a nenávist, proto co lidé udělaly jejich rodině. byly považování za příliš mocné a báli se že je zničí a zabili lenova otce a od té doby jejich strýc En chová nedůvěru ke všem lidem a proto vštěpoval do Lena heslo podle kterého se řídila celá rodina "Znič nebo budeš zničen" Len se nedostal do styku s lidmi celá jeho život tudíš 15 Let. a Tak nevěděl jak je to doopravdy. En ho pověřil úkolem zničit Yoha skoro se mu tio i povedlo. ale při 1. kole 3 zápasu se měl utkat právě s Yohem, zápas skončil remízou a po té poznal že všichni lidé nejsou tak špatní jak jim říkal Strýc. Potom jel domů a chtěl si vyřídit účty se strýcem, ten ho však uvěznil a Bason(Jeho duch strážný) přivedl Yoha a jeho partu a Len Nakonec Svého strýce porazil a stal se právoplatnýmvůdcem rodiny Tao a dostal meč Bouří (Hromů).
Jun Tao: Jun Je Lenova sestra, Je doshi-Něco jako šamann jenom má moc na zombi. je jí 17 let stejně jako Len byla vychovávána podle pravidla "ZNIČ NEBO BUDEŠ ZNIČEN" Jako malá dostala Lee-Pei Longa jako Ducha.Na začátku byla zlá a nemylosrdná dokud nepotkala Yoha, který ji ukázal že duchové mají city a nakonec ji zachránil před rozzuřeným Lee-Pei Longem, kterého Yoh probudil. Nakonec se Lee-Pei Long s Jun Usmířil, A dobrovolně se stal jejím duchem strážným a zároveň ochráncem a dobrým přítelem. od té doby sou spolu a snaží se pomáhat Lenovi na cestě za korunou šamanů.
Strýc En (Jen) Je Lenův a Junin Strýc, Od mládí je učil být tvrdý a nemilosrdný na všechny lidi proto co udělali jeho Bratrovi (Byl to Lenův a Junin Otec) učil Lena a Jun, že lidé jsou hnusná stvoření.
A vtloukal do nich učení a heslo podle kterého se řídili. Pravidlo: Znič, nebo budeš zničen
Díky jeho furioku mohl narůst do obříh parametrů. Dokáže také vyvolat obříhodraka rodu Tao.
Jinny Lenova a Junina sestřenice, a jejich bratranci
Jinny je Lenova a Junina sestřenice Používá strážného ducha Jugaje, nejdříve měla za úkol zničit Yoha poté co Lenny a Jun selhali. Ale ani jí se to však nepovedlo. Od té doby se držela v ústraní. Ale potom co zjistila že se Len přidal k Yohovi a jeho partě myslela si, že Len zradil rod Tao a vykašlal se na jejich rodinu. Tak se rozhodla že se vydá do Dobie vilage a tam porazí Lena a Ona že se stane novým vůdcem rodiny Tao. Proto s sebou vzala ještě své 2 braty a vyrazili do Dobie village. Nakonec se s Lenem v Dobie utkala, Myslela si že je Lenny hrozný slaboch protože nechtěl proti nim bojovat a zranit je, ale on měěl plán že nechá na sebe dopadnout všechn jejich údery a tak dokázat že je schopen odolat útokům a být vůdcem rodiny Tao. Nakonec po drobných hátkách Len Vytáhl meč bouří a Dokázal ho otevřít. Jinny byly zděšená, ale už věděla že neměla pravdu a uznala že Len je jedinný a Právoplatný vůdce jejich rodiny. potom začali bojovat doopravdy a Len s Jasnou převahou Porazil Jinny a dokázal tím Jakým skvělým vůdcem rodiny Tao skutečnš je.
Chin Tao je Lenův a Junin Dědeček ten vlastně není tak zlý a moc neuznával učení Strýce En on sám s tím nesouhlasil ale bál se to přiznat párkrát se sice pokoušel to Jenovi vysvětlit ale on ho ignoroval. On vlastně nakonec chtěl aby ho Len porazil aby se osvobodily od jeho nadvlády.
Ran (Lan) Tao je Lenova a Junina Máma, která také stejně jako její oten Chin příliš neuznávala učení Jenova učení a tvrdě nesouhasila s tím jak En Nechal Lena a Jun uvěznit. Jako ducha strážného má svého Manžela a zároveň Lenova a Junina otce.Je pravda že v minulosti otrávila pár lidí, ale ve skutečnosti je to v celku hodná žena.